Medyaverse Hizmetleri

Backlink – Trafik Hizmeti

İletişim

info@medyaverse.com

+90

531 996 52 66

Backlink dijital dünyanın artık en önemli olmazları arasında yer alıyor. Adeta web sitelerle olan iş ortaklığı gibi düşünülebilir. Temelde ise bir siteden farklı bir siteye trafik gönderme, referans olma anlamı taşıyor. Kısacası A sitesinin linkini B sitesinin kendi sitesinde yayınlaması ve A sitesine trafik göndermesidir.

Bu durum ise Backlink alan web siteye ek trafik, ziyaretçi, potansiyel müşteri kazandırır. Ayrıca arama motoru algoritmalarında değerlidir. Ne kadar kaliteli ve ilgili trafik alınırsa o denli web site otoritesi ve değeri artar, arama motorlarında ön plana çıkılır.

Özellikle e-ticaret siteleri için çok önemlidir. Ücretli ve ücretsiz backlink alma olanağı bulunuyor. Çeşitli yöntemlerle web site veya sosyal medya hesabınıza backlink alabilirsiniz.

Şimdi, arama motorlarında üst sıralara çıkmak ve trafiğimizi artırmak istiyorsak önemsememiz gereken birkaç husus var. 2016’da Google şöyle bir açıklama yapmış: İçerikten sonra en değerli etken backlink’tir. Peki, her backlink faydalı mı?

Backlinklerin Zararı – Faydası ve Riski

Backlinkler şayet kalitesiz ise zararlı veya faydasızdır. O yüzden backlink satın alacağınız kişi veya ajansı doğru seçmelisiniz. Program üzeri botlarla backlink uygulayanlardan uzak durmanızı öneriyorum. Evet, 100’lerce platform ve ağda backlink-trafik çalışmasını manuel yapmak çok zordur. Fakat size fayda sağlayacak olan emin olun manuel üretilen ve işlenen çalışmalarıdır.

Otomatik – Bot Üzeri Backlinkler

Öncelikle biz, bot üzeri otomatik backlink çalışması yapmıyoruz. Bunu belirtelim. Bizim sunduğumuz backlink çalışması tamamen özgün, organik ve manueldir. Tüm platformlar özenle seçilmiş, aktif ve kendi içlerinde hizmet sunmaktadır. Edu, Wiki, Forum, Profil, Yorum, Link vb. kapsamlı her özellikte backlink imkanı sunuyoruz. Otomatik – bot üzeri alınan backlinklerde spam yeme durumu, aramalarda sıra kaybetme riski bulunuyor. Çünkü 1 metin yüzlerce sitede aynı şekilde ve aynı IP ile aynı zaman diliminde işleniyor. Bu da arama motorları tarafından fark ediliyor. Ne arama motorlarındaki statünüze, ne kullanıcı deneyiminize bir faydası olmuyor. Bu yüzden manuel – organik çalışmaları tercih etmelisiniz.

Manuel – Organik Backlink Çalışması

Medyaverse olarak biz menuel – organik backlink modelini benimsiyoruz. Marka, site, e-ticaret sitesi veya sosyal medya hesabınız için kaliteli doğal ve manuel yollarla çalışmalarımızı yürütüyoruz. 400 civarı farklı platformdan trafik olma olasılığı sunuyor, bu kapsamda en az 30 – 60 adet özgün ve SEO uyumlu içerik / yorum üretiyoruz.

Birçok kişi ve ajansın sunmadığı organik arama motoru trafik çalışmasını da sunuyoruz. Google dışında Bing, Rastgelelik, TurTc, Vuhuv, Azimli, Artado Search, DuckDuckGo, Yandex gibi onlarca arama motorundan trafik almanızı sağlıyoruz. En az 50 adet dizine kaydediyor, 10’dan fazla firma rehberine sizi ekliyoruz. Onlarca Wiki ağından trafik sağlıyoruz. Analiz verilerinden bile trafik sağlıyoruz.

Backlink hizmetimizle ilgili her türlü soruyu bize sorabilir, hemen teklif alabilirsiniz.

Son Fırsat: 

Dakika
Saniye

Hemen Ara İndirimi Yakala