Medyaverse Hizmetleri

Google ADS

Google aramalarda veya partnerlerinde ön plana çıkmak ister misiniz? Firmanızı, web site veya ürünlerinizi Google ve birçok partner platformda reklam ediyor, sizi ön plana çıkarıyoruz. Hemen reklamlarınızı yayınlamaya başlayalım ister misiniz?

İletişim

info@medyaverse.com

+90

531 996 52 66

Google ADS artık birçok işletme ve web sitesi için zorunluluk halini aldı. Bilinen ve herkesin kabul ettiği bir gerçek var. Dünyanın en popüler ve en sık kullanılan arama motoru Google. Yine aynı şekilde Google tarafından sunulan hizmetlerin büyük çoğunluğu dünya genelinde en yaygın kullanılan araçlar. Hal böyle olunca işletme, kişi ve web siteler için Google arama ve arama ağı reklamları da ayrı bir önem kazanıyor. Bu yüzden daimi olmasa bile belli zamanlarda doğru ve işlevsel olarak Google ADS hizmetinden faydalanmak gerekiyor.

Neden Google ADS – Reklamcılığı?

Nedeninden önce ne olduğuna kısaca değinelim. Google ADS nedir, sorusuna cevap verelim. ADS, İngilizce “advertising” (reklam) kelimesinin kısaltması gibi kullanılıyor. Ancak neredeyse Google ADS adlı bir marka değerine ulaşmış bir yapı ile anılmaktadır.

Google ADS, dünyanın en popüler dijital firması ve arama motoru olan Google tarafından sunulan reklam servisidir. Yalnızca Google değil, milyonlarca ADS reklamcılığı alan partner sitede, binlerce CSE (Özel Google Arama Hizmeti) kullanan arama motorunda ve yüzlerce partner arama motorunda da var olma konusunda ADS önem taşıyor. Yalnızca Google aramalarda reklam yayınlayabileceğiniz gibi, tüm dünyada da yayınlayabilme imkanına sahipsiniz. Bunu en iyi Google ADS ile yapabilirsiniz.

Masaüstü, tablet ve mobil birçok cihazda birden fazla reklam seçenekleri Google ADS tarafından sunuluyor. Bu büyük olanaklar içinde kaybolmak, yüksek para ödeyip çok düşük verim elde etmek gibi bir risk de söz konusu. O yüzden akıllıca davranmak gerekiyor. Peki, ne yapmalıyız?

İşletme, marka, firma, site, kişi, ürün vb. fark etmez ne için reklam vereceğinize öncelikle karar vermelisiniz. Biz, her zaman profesyonel destek almanızdan yanayız.

Blog, kurumsal web site ve e-ticaret siteleri için son derece önemli olduğunu bir kez daha vurgulayalım. Çalışmalarımızın verimli bir yapı kazanması için ADS’e ayrı bir yatırım yapmalıyız.

Neden Google ADS Kullanmalıyız?

Birkaç maddede “Neden Google ADS Kullanmalıyız?” sorusuna cevap vermeye çalışalım.

  1. Dünyanın en popüler ve en yaygın kullanılan arama motoru Google, bu yüzden reklamlarımız kısa sürede milyonlara ulaşabilir.
  2. Dünyanın diğer birçok arama motoru Google ADS partnerliğinde. Bu da şu anlama geliyor. Partner reklamlarını açtığımızda reklamlarımız bu bahse konu arama motorlarında da gösteriliyor. Böylece Google değil de farklı ADS partnerliği bulunan arama motorlarını kullananlara da ulaşabiliyoruz.
  3. Milyonlarca web site ADS sayesinde para kazanıyor. Bu yüzden web site veya blogunda ADS üzeri yayınlanan reklamlara bölüm açıyor. Bu sayede internetteki milyonlarca site üzerinde de reklamlarımız yayınlanabiliyor ve arama yapmayan, arama motoru kullanmayan kullanıcılara da ulaşabiliyoruz.
  4. Mobil reklamlar ayrı bir yere sahip. Google ADS aynı zamanda mobil uygulamalardaki reklamlarda da vakıf. Bu da şu anlama geliyor. Mobil kullanıcılara ve mobil uygulama kullananlara da ulaşabiliyoruz.
  5. 3. taraf hizmet ve oluşumlar. Bazı arama motorları, web siteler, uygulama veya oluşumlar da Google reklamlarını destekliyor. Bu yüzden o alanlarda da reklamlarımızın yayınlanma olasılığı bulunuyor.
  6. Video reklamları ile milyonlara seslenme ihtimalimiz var. Başta Youtube olmak üzere birçok video platformu özellikle Google reklamlarına açık. Bu yüzden video izleyenlere de ulaşabiliyoruz.

Önemli Not

Bu denli büyük bir alana ulaşma ihtimalimiz var. Ancak bu alanın gerçekten uzmanlıkla işlenmesi gerektiğini, yüksek maliyet gerektirdiğini belirtelim. Google Reklamcılığı demek panel kurulumu yapan kişi veya ajansa, reklam yönetimi yapanlara ek ödeme yapılması gerektiği ve ayrıca Google’a da reklam bütçesine göre ödeme yapılması gerektiği demektir.

Bizimle profesyonel reklam hizmetini başlatmak ister misiniz?

Alanında uzman ekibimizle özel reklam çözümleri sunuyoruz. Bizi arayabilir, reklam çözümleri hakkında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Son Fırsat: 

Dakika
Saniye

Hemen Ara İndirimi Yakala