Medyaverse Hizmetleri

SEO & SEM

Web siteniz SEO uyumlu değil mi? Sosyal medya hesaplarınız SEM uyumlu değil mi? Sizin için web site, mobil uygulama, video ve sosyal sayfalarınızda SEO ve SEM çalışmaları yapmamızı ister misiniz?

İletişim

info@medyaverse.com

+90

531 996 52 66

SEO & SEM çalışmaları günümüzün bir gerekliliğidir. Tüm web siteler için gerçek anlamda bir zorunluluk olmuştur. Aynı zamanda mobil uygulama, video platformları, sosyal medya ağları içinde ciddi öneme sahiptir.

Her şeyden önce şunu belirtelim. SEO ve SEM çalışması web site yapımı, sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama çalışmalarından bağımsız, bu çalışmalara ek olarak destekleyici nitelikte yürütülen özel çalışmalardır. SEO (Search Engine Optimizasyon) artık her alanda ön plana çıkmak mahiyetinde kullanılmaktadır. Aynı şekilde SEM ise (Search Engine Marketing) sosyal medya ve pazarlamadan farklı yapıdadır. Bu ne anlama geliyor? Bu şu demek;

Web site yapan herkes SEO hizmeti vermeyebilir, her site SEO uyumlu olmayabilir. SEO odağında web sitelerin hazırlanması ve ek dış SEO çalışması farklı bir çalışmadır. Ayrıca SEM için de durum aynıdır.

SEO Nedir?

SEO, en temel yapısıyla arama motorlarında veya arama olanağı sunulan bir platform içerisinde ön plana çıkma, kullanıcı deneyimine uygun yapıya koyma işleminin genel adlandırmasıdır. “Search Engine Optimization” sözcüklerinin kısaltmasıdır.

SEM Nedir?

SEM, genel olarak arama motoru pazarlaması demektir. Google ADS başta olmak üzere reklamcılık çalışmalarıyla da bütünsel yürütülen özel çalışmalardır. “Search Engine Marketing” terimlerinin kısaltmasıdır.

SEM ile SEO Arasındaki Farklar 

Birbirleriyle sıkça karıştırılsa da temelde farklı işlevlere sahiptir. SEO biraz daha ince detay ve bazı çalışmaların ücretsiz yapılabildiği (sadece çalışma ve emek ücreti talep edilebilir), backlink çalışmaları ile desteklendiği ve içerik üretimi ile güçlendirildiği çalışma modelidir. SEM ise bu çalışmaların daha ileri boyutta pazarlama odağında satışa dönüştürülmesini doğrudan amaçlayan ve birçok işlemin ek ücret karşılığı yapıldığı çalışma modelidir.

Medyaverse ve SEO & SEM Çalışmaları

Biz, Medyaverse ajansı olarak bu kapsamda ne tür hizmetler sunuyoruz. Çalışma modelimiz ne ve neden bizi tercih etmelisiniz? Bu sorulara kısaca yanıt verelim.

Öncelikle biz, mevcut web site, sosyal medya, marka, video, gönderi vb. odağında sizi arama motorlarında ön plana çıkarıcı çalışmalar yürütüyoruz ve tüm ön çalışmalarımızda analiz ve çözümleme hizmeti sunuyoruz. Akabinde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Genel itibarıyla sunduğumuz olanaklar şunlardır;

 1. SEO Analiz,
 2. Web site, sosyal medya hesabı, video, gönderi vb. analiz ve değerlendirme,
 3. İçerik üretimi,
 4. Çeviri,
 5. SEO optimizasyon,
 6. Sosyal medya hesap optimizasyonu,
 7. Reklamcılık (Google ADS, Facebook vb.)
 8. Backlink çalışmaları (detaylı ve kapsamlı özel – kaliteli backlink / trafik çalışması yürütüyoruz.)
 9. Dijital pazarlama planı çıkarma,
 10. Markalaşma çalışmaları,
 11. Dijital marka – kurumsal kimlik çalışması yapma gibi birçok hizmeti bir arada sunuyoruz.

SEO – SEM ile ilgili her türlü sorunuzu bize sorabilir, analiz talep edebilir teklif alabilirsiniz: Hemen Teklif Al

Son Fırsat: 

Dakika
Saniye

Hemen Ara İndirimi Yakala