Medyaverse Hizmetleri

Sosyal Medya Yönetimi

Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin gibi sosyal medya hesaplarınızın daha verimli bir hale dönüşmesini ister misiniz? Profesyonel anlamda sosyal medya yönetim hizmeti sunuyoruz.

İletişim

info@medyaverse.com

+90

531 996 52 66

Sosyal medya yönetimi uzmanlık gerektiren ve önemsenmesi gereken bir iştir. Facebook, Instagram, Youtube, Tiktok, Rastgelelik vb. birçok ağda özel yöntemler uygulanmalıdır.

Sanal alem olarak adlandırdığımız bu dijital dünya artık herkesin var olma savaşını yürüttüğü önemli bir mecra oldu. Bu alanda başarılı olmak, zafer kazanmak ise her geçen gün daha da zorlaşıyor. Dolayısıyla bir noktadan sonra veya yeni başlayanların uzman kişilerden destek alması gerekiyor. Marka, ürün ve işletmeler için sosyal medya son derece önemli. Bu kapsamda ise Medyaverse – biz gibi alanında uzman kişilerle sosyal medya yönetimi konusunda destek alınmalıdır.

Sosyal medya gelişi güzel bir şeylerin paylaşıldığı sıradan bir mecra değil artık. Her içerik, çalışma ve bir noktanın gerçekten önem kazandığı bir alan. Her sosyal medya platformu kendi içinde farklı özelliklere ve öneme sahip. Verim artırmak, satış ve rezervasyon veya sipariş oranlarını artırmak için doğru strateji ve çalışmalar yürütülmelidir.

Medyaverse ile Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal bir topluluğun önemli üyesiyiz. Size kurumsal, bireysel veya kültürel olarak sosyal medya alanında destek sağlıyoruz. Projelerinize uygun sosyal medya hesaplarınızın açılması, yönetilmesi takipçi ve beğeni oranlarının artırılması konusunda destek sağlıyoruz. Bu kapsamda sunduğumuz hizmetler;

 1. Sosyal hesaplarınızın açılması,
 2. Mevcut hesapların düzenlenmesi ve yönetilmesi,
 3. Post – Gönderi hazırlanması ve paylaşılması,
 4. Sosyal medya eğitimlerinin verilmesi,
 5. SEM çalışmalarının yürütülmesi,
 6. Sosyal backlink çalışmalarının yürütülmesi,
 7. Takipçi artırma,
 8. Beğeni kazanma,
 9. Sosyal medya reklamcılığı,
 10. Yorum çalışmalarının yapılması,
 11. Sosyal kampanyaların üretilmesi,
 12. Kısa video hazırlama vb. çeşitli birçok hizmeti sosyal medya yönetim hizmeti kapsamında sunuyoruz.

Ek Blog, MicroBlog, Sosyal Sayfa, LandingPage Çalışmaları

Kapsamlı sosyal medya hizmetlerine ek olarak ayrıca mikroblog, genel blog, sosyal sayfa, landing page gibi özel web çalışmaları da yapıyoruz. İçerik üretimi, metin yazarlığı, çevirmenlik vb. hizmetleri de sunuyoruz. Bu doğrultuda 50’den fazla sosyal medya platformu ile partnerliğimiz, WordPress, Blogger, Wix, Rastgelelik, Wikidot, Tumblr vb. onlarca microblog/blog paneli ile çalışan uzmana sahibiz.

Daha fazla bilgi ve fiyat teklifi için bize ulaşabilir, arayabilir: (+90) 531 996 52 66 veya doğruda teklif alabilirsiniz.

Son Fırsat: 

Dakika
Saniye

Hemen Ara İndirimi Yakala