Medyaverse Hizmetleri

Dijital Pazarlama Planı Çıkarma

Firmanız, işletme veya kurumunuz için dijital çözümler mi arıyorsunuz? Gelin birlikte dijital pazarlama planınızı hazırlayalım.

İletişim

info@medyaverse.com

+90

531 996 52 66

Dijital pazarlama planı çıkarma faaliyet ve hizmeti, bugün her ajans ve freelancer tarafından sunulan bir hizmet değil. Kapsamlı, özenli yürütülmesi gereken bir süreç. Bu doğrultuda profesyonel çözümler sunabilmek son derece önemli.

Alanında uzman çalışanlar ve profesyonel partnerleriyle faaliyetlerimizi yürüten biz Medyaverse, A’dan Z’ye dijital pazarlama planı hazırlıyoruz. Bu doğrultuda en temel çalışmamız detaylı ve doğru analiz çalışmaları yapmaktır. Sosyal medya gibi bugünün en önemli mecrasında sizin verimliliğinizi artırıcı planlamalar hazırlıyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarının Açılması

Dijital pazarlama kapsamında her firmanın Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin, Rastgelelik, Google İşletmem, Bing Harita gibi daha birçok sosyal mecrada nasıl göründüğünü de önemsiyoruz. Bu sayede bizimle dijital mecra paylaşımları, doğru hedef kitle odaklanması ile daha hızlı artan takipçi sayılarına ve daha fazla etkileşimli içeriklere dönüşmektedir.

Ayrıca kurumsal kimlik çalışması hizmetine eklemlendirebileceğimiz dijital pazarlama hizmetimizi müşterilerimize doğru ve farkındalıkla açılmış sosyal medya hesapları teslim ediyoruz.

Dijital Pazarlama Planı Çıkarma

Gideceği yeri bilmeyen gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez.” fikrinden yola çıkarak, her ne kadar çok boyutlu ve güçlü tasarlanmış bir kurumsal kimliğe sahip olan bir firma olsanız bile, varmak istediğiniz hedefe giden yolu kısaltacak doğru stratejilere sahip değilseniz, rakipleriniz karşısında zayıf durumda kalmanız kaçınılmaz olacaktır. 

Firmanın avantajları, dezavantajları, sahip olunan fırsatlar veya potansiyel tehditlerin detaylı şekilde ele alınarak dijital mecralarda mevcut durum analizinin yapıldığı ARAŞTIRMA RAPORU verilerine göre, kurumun takip etmesi gereken DİJİTAL PAZARLAMA PLANI oluşturulmaktadır.

Bu plan dahilinde kurum yetkilileri ile yapılacak olan müzakeler sonucunda; kısa, orta ve uzun vadeli planlar belirlenir.

Belirlenecek tüm basamaklar temelde 5 aşamalı hedefe hizmet edecektir:

  1. Hedef kitleye onlara ulaşabilmeyi sağlayacak doğru platformlarda, faydalı içerikler oluşturmak,
  2. Bu içeriklerin kurumun markası ile birlikte kazanıldığı algısını oluşturmak,
  3. Düzenli paylaşımlar ve doğru etkileşimler ile hedef kitlenin başka yerlerde dahi markanıza aşina olmasını sağlamak,
  4. Merak uyandırarak daha fazlasını sunmak amacıyla hedef kitle ile iletişime geçmek,
  5. Merak duyan kitlenin markanızı seçmesidir.

Bir işletme, kurum, kişi veya organizasyon için en doğru dijital pazarlama planlaması doğru analizin yapılmasından geçer. Ne kadar iyi, doğru ve derinlemesine analiz edilirse, o kadar doğru planlama yapılabilir. Biz, bu kapsamda sizi ve işletmenizi evvela analiz ediyoruz. Eksiklerinizi, avantaj ve dezavantajlı olduğunuz durumları tespit ediyoruz. Akabinde doğru strateji ile planlama gerçekleştiriyoruz.

Planlamamız dahilinde ihtiyacınız olan Web Tasarım, Google ADS, Sosyal Medya Yönetimi, SEO & SEM, Backlink, Youtube Yönetimi gibi birçok hizmeti de bünyesinde belirliyoruz.

Son Fırsat: 

Dakika
Saniye

Hemen Ara İndirimi Yakala